Ретро альбом для фотографій

Після того, як ми придбали принтер для друку фотографій на весільних банкетах - з'явилась ідея створити фотоальбом, який б став достойною окрасою та захистом для Ваших фотографій! Також, цей альбом можна використовувати як книгу побажань, в яку всі охочі могли б вклеїти своє фото та написати кілька теплих слів нареченим. Кожна сторінка такої книги неодмінно стане світлим спогадом на довгі роки про кожного гостя, що залишить у ній своє повідомлення!

Гравіювання

Для кожного замовника ми розробляємо макет для гравіювання. Гравіювання може бути нанесено як на титульну сторону палітурки, так і на зворотню - для слів, що мають особливе для вас значення.

Сторінки

Для сторінок ми використовуємо якісний дизайнерський картон щільністю 350г/м2. Вибір кольору та текстури задовольнить найвибагливіші вподобання:) Кожна сторінка чергується з листом напівпрозорої кальки, на яку також можна нанести друкований текст чи зображення.

Кутики для приклеювання фотографій

У вартість альбому включено 120 кутиків з крафт-паперу для зручного приклеювання фотографій. При потребі, кожну фотографію можна витягнути, щоб роздивитись краще, чи легко замінити іншою, залишивши кутики на тому ж місці;)
Якщо Ви бажаєте замовити фотоальбом, чи у Вас виникли додаткові запитання - напишіть нам про це і ми з радістю надамо вам вичерпу інформацію стосовно всіх цікавлячих Вас деталей!