Afterwedding

З кожним роком, у наших краях все більшої популярності набуває тенденція проведення до- та післявесільних фотосесій, які вже давно знайшли своє постійне місце в традиціях святкування весіль у країнах Європи та Америки. Нижче приведено декілька аргументів, завдяки чому зйомки наречених у окремий від весілля день стають такими популярними та чому саме варто проводити такі фотосесії:

 

1. Нехай день весілля буде для вас саме вашим днем.

Днем, коли можна розслабитись і поспілкуватись з рідними та друзями, отримати задоволення від процесу, веселитись і ні про що не турбуватись. Фотосесія в окремий день дозволить вам приділити більше часу та уваги вашим гостям і всьому тому неповторному, що відбувається тільки раз в житті. Фотографії наречених в день весілля та після нього – нічим не відрізниш, а от всі ті пам’ятні та хвилюючі миті не повториш більше ніколи.

2. Вас оточує спокійна,легка і невимушена атмосфера.

Телефони мовчать, гості не чекають вас під рестораном:) Ніхто та ніщо вас не відволікає. Ви тільки удвох – відпочиваєте та насолоджуйтесь прогулянкою.

3. Можливість обрати час для зйомки.

Відомо, що один з найкращих періодів для фотосесії (з точки зору освітлення) – це після 17:00 і до останнього променя сонця. В день весілля, саме в цей час починається весільний банкет і рішення залишити гостей та вийти навіть на коротку прогулянку – не завжди є зручним та доречним.

4. Широкий вибір локацій.

Якщо у день весілля локації для зйомки обмежені місцевістю, де відбуватиметься весілля – то місце для післявесільної зйомки обмежене хіба фантазією, чи вартістю квитка на літак:) Улюблене місто, старовинний замок, гори, чи море… Будь-яке особливе для вас місце, чи місце куди ви давно хотіли, але не мали нагоди вибратися – створить особливу атмосферу для ваших фотографій;)

5. Можливість перенести зйомку за несприятливої погоди.

Це завжди дуже і дуже вагома перевага:) У випадку непогоди, післявесільну зйомку можна легко перенести на будь-який інший день!

Нижче представлені кілька фотографій зроблених саме під час післявесільних зйомок. Більше фотографій та цілі серії ви знайдете у розділі портфоліо на нашому сайті.

З мінусів проведення такої зйомки можна виділити хіба що додаткові витрати на зачіску та макіяж. Але, з іншої сторони, зовсім ж не обов’язково відтворювати зачіску, яка була у вас на весіллі. Післявесільна фотосесія цілком може бути більш легкою – для цього цілком достатньо розпущеного волосся, природнього мейкапу, та зручного взуття:)