Питання/відповіді

Що включено у вартість весільних послуг?

Ознайомитись з детальною інформацією стосовно переліку послуг Ви можете на цій сторінці.

Як забронювати дату нашого весілля?

Зв'яжіться зі мною зручним для вас способом і ми домовимося про зустріч, чи скайп-конференцію, якщо ми знаходимося у різних містах. Дата вважається заброньованою після внесення передплати в розмірі 20% від вартості обраного пакету послуг.

Яку кількість фотографій з нашого весілля ми отримаємо?

Ви гарантовано отримаєте від 50 фотографій за кожну годину зйомки. Всі фотографії будуть оброблені у відповідності до мого портфоліо та записані на флешку у двох екземплярах: оригінального розміру (для верстки фотокниг та друку) та зменшеного (для завантаження в Інтернет та соціальні мережі)

Як довго будуть оброблятись фотографії?

Весільні матеріали знаходяться в обробці до 3-х місяців (максимум), в залежності від зайнятості у поточний період.

Чи можемо ми замовити у вас весільну фотокнигу?

Так, звісно! Ми займаємося виготовленням фотокниг та фотоальбомів. З прикладами готової продукції та матеріалами можна ознайомитися при зустрічі.

Чи фотографуєте ви у інших містах, чи країнах і скільки це коштує?

Так, мені цікаво фотографувати в нових місцях;) Вартість зйомки така ж, як і в Івано-Франківську, тільки додатково включає вартість транспортних витрат та вартість проживання. Зйомка за границею також передбачає оплату послуг асистента.

 


Якщо у вас залишились запитання, будь ласка, задайте їх перейшовши на сторінку контактів чи скориставшись контактною інформацією внизу цієї сторіни.

↟↟